LTR100JZPJ561
MFR.Part #
LTR100JZPJ561
JLCPCB Part #
C5789087
Description
-55℃~+155℃ 3W 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS