BD25GA3WEFJ-E2
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BD25GA3WEFJ-E2
JLCPCB Part #
C3749610
Package
HTSOP-J8
Description
-25℃~+85℃@(Ta) 1 14V 2.5V 300mA 900mV@(300mA) Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive HTSOP-J8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS