ESR10EZPJ365
MFR.Part #
ESR10EZPJ365
JLCPCB Part #
C4148418
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS