ESR25JZPJ1R0
MFR.Part #
ESR25JZPJ1R0
JLCPCB Part #
C307933
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS