HVLR3908J300KK9
MFR.Part #
HVLR3908J300KK9
JLCPCB Part #
C19689038
Description
-55℃~+175℃ 10kV 300kΩ 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL39mm Through Hole Resistors ROHS