EWWR0008J6K80T9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
EWWR0008J6K80T9
JLCPCB Part #
C349067
Package
Plugin,D9xL31.5mm
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 8W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D9xL31.5mm Through Hole Resistors ROHS