ETCR0603F36R5K9
MFR.Part #
ETCR0603F36R5K9
JLCPCB Part #
C365422
Description
100mW 36.5Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS