AECR1210F8K20K9
MFR.Part #
AECR1210F8K20K9
JLCPCB Part #
C351882
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 330mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS