HPCR0805F3R90S9
MFR.Part #
HPCR0805F3R90S9
JLCPCB Part #
C2849063
Description
-55℃~+125℃ 150V 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS