X9250TS24IZ-2.7T1
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X9250TS24IZ-2.7T1
JLCPCB Part #
C6333916
Package
SOIC-24-300mil
Description
-40℃~+85℃ 100kΩ 2.7V~5.5V 256 4 5uA Linear SPI ±20% ±300ppm/℃ SOIC-24-300mil Digital Potentiometers ROHS