X9418WS24I-2.7
MFR.Part #
X9418WS24I-2.7
JLCPCB Part #
C17241157
Package
SOIC-24-300mil
Description
-40℃~+85℃ 1uA 2 2.7V~5.5V 300ppm/℃ 64 Linear SOIC-24-300mil Digital Potentiometers