UPC29S78GR-A
MFR.Part #
UPC29S78GR-A
Description
-30℃~+85℃@(Ta) 100mA 160uVrms 18V 1V@(100mA) 3mA 51dB@(120Hz) 7.8V Enable Fixed Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS