UPC29S10GR-A
MFR.Part #
UPC29S10GR-A
Description
-30℃~+85℃@(Ta) 1 100mA 10V 18V 1V@(100mA) 210uVrms 3.3mA 48dB@(120Hz) Enable Fixed Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS