ISL8016IR25Z
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
ISL8016IR25Z
JLCPCB Part #
C1356366
Package
QFN-20-EP(3x4)
Description
-40℃~+85℃ 1 2.5V 2.7V~5.5V 500kHz~4MHz 6A 70uA Adjustable Buck Buck Built-in Yes QFN-20-EP(3x4) DC-DC Converters ROHS