LTC3807IUDC#PBF
MFR.Part #
LTC3807IUDC#PBF
JLCPCB Part #
C686101
Package
QFN-20-EP(3x4)
Description
-40℃~+125℃ 1 4V~38V 900kHz Buck Buck External Yes QFN-20-EP(3x4) DC-DC Converters ROHS