IDT6116SA45TPI
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
IDT6116SA45TPI
JLCPCB Part #
C20466233
Package
24-PDIP
Description
-45℃~+85℃ 16Kbit 2mA 4.5V~5.5V 45ns Parallel Port (Parallel) 24-PDIP SRAM