NP75P03YDG-E1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP75P03YDG-E1-AY
JLCPCB Part #
C3278123
Package
HSON-8
Description
1 P-Channel 138W 141nC@10V 2.5V 30V 4.8nF 6.2mΩ@10V 700pF 75A 990pF P-Channel HSON-8 MOSFETs ROHS