DF2319CVTE25V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2319CVTE25V
JLCPCB Part #
C5623475
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 16 Bit 16KB 2.7V~3.6V 25MHz 512KB 70 8bit Built-in FLASH Others TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS