DF2318VTE25V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2318VTE25V
JLCPCB Part #
C1337938
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 16 Bit 2.7V~3.6V 256KB 25MHz 70 8KB 8bit Built-in FLASH Others TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS