PE-0603CD6N2JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0603CD6N2JTT
JLCPCB Part #
C2042909
Package
0603
Description
110mΩ 6.2nH 700mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS