LS03-6R8J-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LS03-6R8J-RC
JLCPCB Part #
C7296029
Package
0603
Description
3.1Ω 400mA 6.8uH ±5% 0603 Power Inductors ROHS