PWCWAQ1608F-100KTT
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PWCWAQ1608F-100KTT
JLCPCB Part #
C436784
Package
0603
Description
10uH 2.405Ω 280mA 280mA 35MHz Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS