PSBHAA201210-551T031
MFR.Part #
PSBHAA201210-551T031
JLCPCB Part #
C48543405
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 1 3.1A 550Ω@100MHz 85mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS