PSPMAA0803H-5R6M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0803H-5R6M-ANP
JLCPCB Part #
C3036139
Package
SMD,8.5x8mm
Description
10A 37mΩ 5.6uH 5.8A ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS