PCAQ7060M-302
MFR.Part #
PCAQ7060M-302
JLCPCB Part #
C2828991
Package
SMD,7x6x3.8mm
Description
-25℃~+125℃ 2 3kΩ@100MHz 50V 75mΩ 900mA SMD,7x6x3.8mm Common Mode Filters ROHS