PSPMAA1265H-8R2M-ANF
MFR.Part #
PSPMAA1265H-8R2M-ANF
JLCPCB Part #
C5273818
Package
SMD,13.2x12.8mm
Description
10A 15mΩ 19A 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,13.2x12.8mm Power Inductors ROHS