PCAQ4520FA-151
MFR.Part #
PCAQ4520FA-151
JLCPCB Part #
C784860
Package
SMD,4.75x4.5x2mm
Description
150Ω@100MHz 3.1A 38mΩ SMD,4.75x4.5x2mm Common Mode Filters ROHS