PSCLAQ0904B-472Z
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PSCLAQ0904B-472Z
JLCPCB Part #
C2932176
Package
SMD-4P,9x5.5mm
Description
-25℃~+105℃ 2 4.7mH@100kHz 400mA 5kΩ@100kHz 700mΩ 80V 80V 80V SMD-4P,9x5.5mm Common Mode Filters ROHS