PSPMAA1265H-3R3M-ANF
MFR.Part #
PSPMAA1265H-3R3M-ANF
JLCPCB Part #
C5273815
Package
SMD,13.2x12.8mm
Description
16A 25A 3.3uH 5.7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.2x12.8mm Power Inductors ROHS