PDMCAT221413-502MLB
MFR.Part #
PDMCAT221413-502MLB
JLCPCB Part #
C2924779
Package
插件-4P,28x18.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5kV 1.5kV 1.5kV 2 28mΩ 5mH@1kHz 9.5A 插件-4P,28x18.5mm Common Mode Filters ROHS