PDSQAT1515-303MWB
MFR.Part #
PDSQAT1515-303MWB
JLCPCB Part #
C3011573
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.5kV 1.5kV 1.5kV 100MΩ 180mΩ 2 2.5A 30mH@1kHz 插件 Common Mode Filters ROHS