PSPMAA0803H-470M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0803H-470M-ANP
JLCPCB Part #
C3036145
Package
SMD,8.5x8mm
Description
2A 3.5A 310mΩ 47uH ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS