PSPMAA0518-6R8M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0518-6R8M-ANP
JLCPCB Part #
C778719
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
137mΩ 2.4A 3.5A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS