PCAQ4520FA-301
MFR.Part #
PCAQ4520FA-301
JLCPCB Part #
C784862
Package
SMD,4.75x4.5x2mm
Description
12.5V 300Ω@100MHz 39mΩ 3A SMD,4.75x4.5x2mm Common Mode Filters ROHS