PCAQ2012B-361T030
MFR.Part #
PCAQ2012B-361T030
JLCPCB Part #
C2926969
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 300mA 360Ω@100MHz 450mΩ 50V 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS