PSBHAA322512H-601T090
MFR.Part #
PSBHAA322512H-601T090
JLCPCB Part #
C48543420
Package
1210
Description
-40℃~+125℃ 1 14mΩ 600Ω@100MHz 9A ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS