PSPMAA0518-1R0M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0518-1R0M-ANP
JLCPCB Part #
C778714
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10A 1uH 25mΩ 6.8A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS