PSPMAA0402-3R3M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0402-3R3M-ANP
JLCPCB Part #
C436516
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.5A 3.3uH 4A 87mΩ ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS