PSPCAQ32-470M
MFR.Part #
PSPCAQ32-470M
JLCPCB Part #
C436286
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.6Ω 450mA 450mA 47uH ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS