PCAQ9070FA-301
MFR.Part #
PCAQ9070FA-301
JLCPCB Part #
C784876
Package
SMD,9x7x4.8mm
Description
300Ω@100MHz 500V 6A 6mΩ SMD,9x7x4.8mm Common Mode Filters ROHS