PSPCAQ54-1R0M
MFR.Part #
PSPCAQ54-1R0M
JLCPCB Part #
C436414
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
15mΩ 1uH 5.9A 5.9A ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS