PDPMAA1712-3R3MP
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PDPMAA1712-3R3MP
JLCPCB Part #
C5122700
Package
Plugin,P=13mm
Description
2.5mΩ 3.3uH 37A 40A ±20% 插件,P=13mm Power Inductors ROHS