PWCWAQ1608F-150KTT
MFR.Part #
PWCWAQ1608F-150KTT
JLCPCB Part #
C2983044
Package
0603
Description
15uH 200mA 3.38Ω 30MHz Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS