PCAQ1513MW-102
MFR.Part #
PCAQ1513MW-102
JLCPCB Part #
C2916879
Package
SMD-4P,15x13mm
Description
-25℃~+125℃ 10MΩ 125V 125V 125V 12mΩ 1kΩ@100MHz 2 9A SMD-4P,15x13mm Common Mode Filters ROHS