PSPMAA1040-3R3M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA1040-3R3M-ANP
JLCPCB Part #
C2983100
Package
SMD,11x10mm
Description
11A 11mΩ 18A 3.3uH ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS