PDMCAT221413-203MLB
MFR.Part #
PDMCAT221413-203MLB
JLCPCB Part #
C2924781
Package
插件-4P,28x18.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5kV 1.5kV 1.5kV 100mΩ 100mΩ@1kHz 2 20mH@1kHz 4.5A 插件-4P,28x18.5mm Common Mode Filters ROHS