PDSQAT1515-203MWB
MFR.Part #
PDSQAT1515-203MWB
JLCPCB Part #
C3011572
Package
插件,22x17mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5kV 1.5kV 1.5kV 100MΩ 130mΩ 20mH@1kHz 3A 4 插件,22x17mm Common Mode Filters ROHS