PSPMAA0624H-220M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0624H-220M-ANP
JLCPCB Part #
C5273837
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
2.5A 200mΩ 22uH 3A Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS