PCAQ4520MB-901
MFR.Part #
PCAQ4520MB-901
JLCPCB Part #
C2916898
Package
SMD-4P,4.8x4.5mm
Description
-25℃~+125℃ 2 2.1A 50V 50V 68mΩ 900Ω@100MHz SMD-4P,4.8x4.5mm Common Mode Filters ROHS