PBBMAQ2012G-121T08
MFR.Part #
PBBMAQ2012G-121T08
JLCPCB Part #
C22462042
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 800mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS